Всеукраїнський тиждень права у Долинському ЗЗСО І – ІІІ ст.

З метою підвищення  інтересу учнів до  правознавства; розширення  й поглиблення  знань та вміння учнів, реалізації  на практиці основних  принципів соціально орієнтованого підходу до навчання та виховання, створення  сприятливих умов для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ситуаціях у школі проходив Всеукраїнський тиждень  права.

Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах,  зокрема в КонституціїУкраїни. Так, в рамках тижня  були проведені заходи,  спрямовані на забезпечення захисту прав дитини  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій.

Для  учнів 1-4 класів класоводи Ананьєва С.Б. та Кулик А.В. провели виховну годину «Кожна дитина має право», підчас якої діти переглянули мультфільм «Відповідай за свої вчинки».

Класний керівник Бахмут А.М. для учнів 5 класу провів виховну годину  «Право і справедливість».Під час спілкування п’ятикласники знайшли відповіді на питання, які їх хвилювали.

Шестикласники разом із практичним психологом Удовікою І.М. брали участь у занятті «Я маю – ти маєш» з елементами тренінгу

       На  виховній годині «Вчимося жити в правовій державі»  учні  7  класу обговорили  основні статті конвенції про права дитини. Класний керівник Федорова Н.Л.  наголосила, що права нерозривно пов’язані з обов’язками, і що всі повинні робити такі вчинки, щоб не зашкодити собі, родині, оточуючим та державі.

У 8 класі класний керівник Переметчик  Н.В провела  круглий стіл  «Права підлітків».Учні  ознайомилися з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження.

Учні   9-11 класів на виховних годинах разом із класними керівниками Мурашком Р.О., Юрковою О.Ф., Юрковим В.В. розглядали питання  про права та обов’язки підлітків, причини та наслідки агресії серед підлітків  та як протидіяти проявам агресії в учнівському колективі. Старшокласники усвідомили, щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони, свідомо їх дотримуватися.

Учитель правознавства Зіновченко Н.Л. з учнями 9 класу провела правознавчий турнір «Права людини» з нагодипроголошення «Загальної декларації прав людини», присвячений Всеукраїнському тижню права, під час якого діти представили власні проєкти. 

У  оформлена  і діє книжкова виставка «Людина і Закон».  Учні ознайомились  з  правовою літературою

Вищезазначені заходи сприялипідвищенню зацікавленості учнів у вивченніправознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що далозмогу розвивати  творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їхправа.

Робота з  формування правових відносин продовжуватиметься і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в житті норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Інформація щодо проведених заходів,

приурочених до Всеукраїнського тижня права

_КЗ  «Долинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»

 Слов’янської районної ради Донецької області_

(назва ЗЗСО)

№ з/п Назва ЗЗСО Назва заходу Форма проведення (круглий стіл, інтерактивна бесіда, турнір тощо) Кількість залучених у заходів учнів Кількість залучених педагогів (батьків, представників громадських організацій – за наявності) Посилання на сторінку сайту (не на сайт) ЗЗСО, де розміщені фото-звіт та інформація про проведені заходи
1 2 3 4 5 6 7
  Долинський ЗЗСО І-ІІІст Кожна дитина має право Виховна година 43 3  
2 Відповідай за свої вчинки Перегляд і обговорення мультфільму   2  
3 Право і справедливість Виховна година 9 2  
4 Я маю- ти маєш Заняття з елементами тренінгу 8 1  
5 Вчимося жити в правовій державі Виховна година 6 1  
6 Права підлітків Круглий стіл 8 1  
7 Я, мої права та обов’язки Виховна година 9 1  
8 Протидія виявам агресії та насильства в учнівському середовищі Виховна година 5 1  
9 Причини та наслідки агресії серед підлітків Бесіда 9 1  
10 Людина і Закон Виставка 95 4  
11   Права людини Турнір 9 5  
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше користуватися сайтом. Закрити