Тиждень енергозбереження

З метою формування в учнів свідомого ставлення до необхідності збереження енергетичних ресурсів у нашому закладі з 09.11-13.11.2020 року проходив Тиждень енергозбереження та енергоефективності. Упродовж тижня проведено комплекс заходів, направлених на популяризацію та пропаганду економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження та забезпечення виховання в учнів ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів. Заходи, присвячені цьому тижню, відбулися в кожному класі.

Учителі  початкових класів Ананьєва С.Б, Кулик А.В.,Удовіка І.М. провели  виховну годину «Енергозбереження для дітей», бесіду «Збережемо ресурси рiдної Землi!», учні переглянули науковий мультфільм «Добре світло» і  пограли в гру «Що ми знаємо про енергію?».

   Діти зазначили, що не всі з них замислювалися над проблемою ефективного збереження енергії, а тепер переконалися, що ресурси слід економити.

    Для учнів середніх та старших класів дистанційно проведено виховні години «Захисти природу», «Енергозбереження в побуті», «Замінити лампу – змінити світ»,   а також  діти мали змогу   переглянути відео «Енергоефективні поради», «Абетка енергозбереження» та мультфільм «Чарівна країна лампочок».

    Отже, до проведення Тижня долучилася вся шкільна родина. Адже маленьке зусилля кожного рятує оточуюче середовище, рятує Землю, рятує всіх.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше користуватися сайтом. Закрити