ШАНОВНІ БАТЬКИ!

  1. Зимові канікули тривають з 26.12.2022 по 08.01.2023 р. До занять приступаємо 09.01.2023.
  2. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються. Контролюйте час перебування дитини із смартфоном у режимі онлайн. Контролюйте й своє онлайн-життя у мережі, показуйте позитивний приклад для дітей та дотримуйтесь УСІ правил цифрового етикету. Перевіряйте, які сайти, соціальні мережі, програми доступні до користування вашою дитиною, переглядайте історії пошуків та зверніть увагу на кількість аккаунтів наявних у гаджеті Вашої дитини. Все це заради її ж власної безпеки та Вашого спокою!
  3. Відпускаючи дитину на прогулянку, нагадайте їй, що війна триває, нагадайте про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях, а також про правила безпечного спілкування з однолітками та незнайомими людьми.
  4. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.
  5. Не допускайте, щоб Ваші діти були учасниками злочину, зловживали алкоголем, цигарками та іншими шкідливими для здоров’я речовинами.
  6. Слідкуйте, де гуляють ваші діти. Нагадайте про небезпеку перебування біля старих та аварійних будівель, погрібів, підвалів. Статистика зниклих безвісти дітей та дорослих у період війни, на жаль, не зменшилась.
  7. Не дозволяйте відходити далеко від будинку, особливо за межі села
  8. Забороніть ходити на водойми кататися на кризі!!! Це небезпечно! А інколи і востаннє.
  9. Не забувайте про заходи безпеки в умовах епідемії грипу та застуди, пандемії Covid-19 та про правила особистої гігієни.

Збережіть життя та здоров’я Ваших дітей! І нехай ці канікули принесуть лише радість! Миру, щастя та здоров’я у Новому 2023 році! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки.

З повагою адміністрація школи!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше користуватися сайтом. Закрити