Особливості ЗНО-2021

З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, пробного ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 18 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на YouTube каналі ДРЦОЯО: https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO

Вже у загальному доступі презентації «Особливості ЗНО-2021», «Особливості ЗНО-2021 з української мови та з української мови й літератури», «Особливості ЗНО-2021 з математики», «Анонс пробного ЗНО».

До 09 грудня на youtube каналі в повному обсязі буде розміщено інформацію щодо умов реєстрації й участі в пробному ЗНО 2021 року.

Сучасна молодь дуже активно користується інтернет-ресурсами, тому, будь ласка, запропонуйте їм стати підписниками наших соціальних мереж, перейти на які можна із сайту Донецького РЦОЯО https://test.dn.ua/

Ми своєчасно відповімо на всі запитання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання і в чаті сайту регіонального центру, у розділі «Контакти» (https://test.dn.ua/faqs/), і у коментарях до відео та постах у соціальних мережах.

Надсилаємо перший матеріал до уроку у додатках (додаток 1 для вчителя (з відповідями до квесту) і додаток 2 — учням для виконання квесту вдома (без відповідей)). Наразі радимо учням вже у грудні більш детально попрацювати з актуальною нормативною та практичною інформацією щодо ЗНО 2021. У січні 2021 року регіональний центр надішле наступний матеріал вже до реєстрації та участі у ЗНО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше користуватися сайтом. Закрити