Набір учнів до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!

У комунальному закладі «Долинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Святогірської міської ради Краматорського району Донецької області» розпочато прийом заяв до 1 класів на дистанційне навчання у 2022-2023 навчальному році.

Зарахування буде проводитися відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.14.2018 року №367.

Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяв одного з батьків дитини, поданої особисто ( з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного навчання для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У випадку подання копії документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування,тобто до 31 серпня.

Здійснюється прийом заяв і сканованих копій документів, необхідних для зарахування, на порталі «реєстрація в заклади загальної середньої освіти» ( https://dolinaschool.dn.ua/), через електронну пошту закладу освіти (dolinaschool@gmail.com) та рекомендованим листом.

У паперовій формі приймання документів забезпечити під час індивідуального прийому (за попереднім записом за телефоном (0952129124) у разі, якщо створені безпечні умови для працівників закладу освіти та громадян.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України «Про освіту» (ст. 13 ч.1) «Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти».

Мова викладання — українська

Іноземна мова — англійська (з 1-го класу)

Набирає до першого класу у 2022-2023 н.р. вчителька Кулик Ася Вікторівна, спеціаліст першої категорії, яка в своїй роботі використовує сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагог розвиває у дітей основні компетентності, творчі здібності, підтримує їхні обдарування, формує навички самоосвіти особистості, виховує загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше користуватися сайтом. Закрити